Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne stanowią jedno z bardziej popularnych zabezpieczeń domu przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zwiększają termoizolację budynku oraz mogę stanowić barierę dla złodzieja.

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne to propozycja dla klientów, szukających nowoczesnego i funkcjonalnego systemu. Rolety nadają się zarówno w nowo wznoszonych budynkach, jak modernizacji już istniejących. Konstrukcja zapewnia zabudowę skrzynki z obu stron, z jednej lub montaż bez zabudowy. Na rynku dostępne są rozwiązania zastosowania moskitiery zabudowanej w skrzynce roletowej.

Rolety Kalisz - zawnętrzne i nadstawne

Rolety zewnętrzne oferowane przez salon Domex w Kaliszu to funkcjonalny system, który zapewnia, aż trzy korzyści: świetnie ograniczna ucieczkę ciepła, zwiększa poczucie prywatności, a także zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Rolety (żaluzje zwijane) firmy Aluprof tworzone są z najlepszej jakości materiałów, gwarantujące spokój na lata. Rolety są dostępne w systemie podtynkowym, adaptacyjnym i nadstawnym. Odpowiednio dobrany materiał rolet pozwala zimą ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem, a latem zwiększy poziom chłodu, kiedy odseparujemy się od promieni słońca.

Dlaczego warto wybrać rolety Aluprof? Producent Aluprof jako pierwszy na rynek polski wprowadził system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Zostało to potwierdzone spełnieniem normy PN-EN 1627:2011. To ogromna zaleta i gwarancja, że dom lub biuro jest bezpieczne podczas naszej nieobecności.

Serdecznie zapraszamy do salonu Domex w Kaliszu lub Kraszewicach.

30 lat doświadczenia

Bezpłatny Pomiar*

Kalisz i Okolice

Najwyższa jakość

Realizacja od 7 dni