Moskitiera rolowana

Moskitiera rolowana to doskonałe zabezpieczenie przeciw insektom, niwelująca wiele zanieczyszczeń. Montaż odbywa się na kasecie. Moskitiera rolowana pozwala na montaż w pionie i poziomie, zarówno w oknach, drzwiach czy wnękach.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna znajduje zastosowanie, kiedy potrzebujemy zabezpieczyć większą powierzchnię. W ofercie znajdują się moskitiery na prowadnicach jedno lub dwu skrzydłowe. Idealne zastosowanie moskitiery przesuwnej to balkony, tarasy.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa najpopularniejszy rodzaj zabezpieczenia przed insektami montowana na drzwiach. Moskitiera dostępna w różnych kolorach, a na zamówienie w nietypowych kształtach.

Moskitiera okienna

Moskitiera okienna najczęściej wybierany produkt do ochrony okien przed owadami i zanieczyszczeniami. Moskitiera kupiona w firmie Domex w Kaliszu charakteryzuje się prostotą obsługi i montażu. Dostępna w różnych kolorach, kształtach.

DLACZEGO MY?

Moskitiera to produkt niezwykle praktyczny, niedrogi, który świetnie chroni przed owadami. Na rynku znajdziemy moskitiery ramkowe: stałe, otwierane oraz przesuwne lub moskitiery rolowane. Tak bogata oferta produktów ochrony przed insektami, pozwala dopasować moskitierę do każdego rodzaju okna czy drzwi.

Oferowane moskitiery w salonie Domex w Kaliszu cechuje prosta konstrukcja, która zapewnia intuicyjny montaż na profilach okiennych lub drzwiowych. Moskitiery otwierane to idealny wybór na drzwi balkonowe. W przypadku sypialni, łazienki wartą uwagi będzie moskitiera stała. Moskitiera przesuwna zalecana do wyjścia na taras.

Kiedy szukamy moskitiery pod indywidualne zamówienie warto rozważyć produkty wykonany z aluminium, dostępne w szerokiej palecie kolorów(lakierowane proszkowo). Moskitiery nadają się do wszystkich typów okien i drzwi.

Najpopularniejsze kolory to brązowy i biały. Co warto podkreślić małe otwory w siatce zatrzymują owady czy zanieczyszczenia, ale nie zmniejszają cyrkulacji powietrza.

30 lat doświadczenia

Bezpłatny Pomiar*

Kalisz i Okolice

Najwyższa jakość

Realizacja od 7 dni

Masz pytania w sprawie okien, drzwi lub rolet ?