Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne, które fantastycznie uzupełnią wystrój wnętrza zarówno mieszkalnego, jak i biurowego. Uzupełnij piękne wnętrze nowoczesnymi drzwiami wewnętrznymi. Osoby ceniące design i trwały produkt idealnie odnajdą się w naszym salonie Domex w Kaliszu.

Drzwi Stalowe

Solidne drzwi zewnętrzne to gwarancja bezpieczeństwa. Drzwi oferowane przez salon Domex to nowoczesne systemy antywłamaniowe, wysoka jakość wykonania, gwarantująca zakup na lata. Ogromny wybór wzorów, materiałów, kolorów oraz dodatków.

Drzwi Aluminiowe

Drzwi aluminiowe to jeden z najnowocześniejszych trendów. Lekka, solidna kontrukcja o wyjątkowej trwałości. Niski współczynnik przenikania ciepła, ograniczy wydatki na ogrzewanie. Drzwi aluminiowe to bogata oferta barw i struktur.

Drzwi Drewniane

Tradycjonalistom polecamy eleganckie drzwi drewniane, o najwyższej jakości konstrukcji i wypełnienia, wykończone różnym rodzajem szkła. Kupując w Domex masz pewność dopasowania drzwi do stylu wnętrza.

Drzwi w Kaliszu - korzystne warunki zakupu

Prowadzimy firmę od ponad 20 lat, nabyliśmy w tym czasie umiejętność profesjonalnego dopasowania oferty do potrzeb klienta. Oferowana stolarka drzwiowa w salonie Domex w Kaliszu, produkowana jest przez solidnych producentów tj. KMT, VEKA, Urzędowski, Aluplast, DRE.

W Domex znajdziesz od tanich drzwi wewnętrznych, po droższe drewniane do każdego rodzaju pomieszczeń oraz najsolidniejsze drzwi zewnętrzne drewniane, stalowe i aluminiowe, które cechuje wysoka odporność na włamania i warunki pogodowe. Bogaty wybór modeli drzwi, kolorów i wzorów pozwoli dopasować ofertę do każdego klienta, przy zróżnicowanym budżecie.

Stale poszerzamy asortyment, uzupełniając ofertę o aktualne trendy na rynku drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Pragniemy, aby nasza oferta była kompleksowa, aby klient indywidualny lub firmy dokonywały zakupów nie tylko drzwi, ale także okien, bram, rolet, moskitier, parapetów.

Pamiętaj, że drzwi to zakup na wiele lat, warto zaufać ekspertom z Domex i wybrać produkt dopasowany do estetyki elewacji budynku.

30 lat doświadczenia

Bezpłatny Pomiar*

Kalisz i Okolice

Najwyższa jakość

Realizacja od 7 dni

Masz pytania w sprawie okien, drzwi lub rolet ?