okna-pcv

Okna PVC

Okna PVC, czyli PCV lub plastikowe to najczęściej wybierany produkt na polskim rynku. Okna PCV charakteryzuje nowoczesny design, energooszczędność, duża ilość światła dziennego i ogromny wybór produktów
okna-drewniane

Okna drewniane

Drewniane okna to propozycja dla osób ceniących najwyższą jakość stolarki, ekologię. Szeroka gama kolorów okien drewnianych i elegancja powodują rosnące zainteresowanie tym rodzajem okien.

Okna aluminiowe

Najnowocześniejsze i innowacyjne aluminiowe okna do wykorzystania w zewnętrznych elementach architektury. Wybierz najmodniejszy kolor.

Okna Kalisz - PVC, drewniane, aluminiowe

Okna Kalisz” to autoryzowany przedstawiciel marki: Urzędowski, VEKA, Aluplast, Salamander.. Działamy na terenie Kalisza, Ostrowa oraz okolic. Od ponad 20 lat dostarczamy i montujemy okna, drzwi, rolety, moskitiery i okiennice.

Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych,  firm i deweloperów. Posiadamy duże doświadczenie w montażu okien i drzwi w mieszkaniach, domach, biurach, sklepach, punktach usługowych, budynkach mieszkalnych oraz innych obiektach.

Oferowane okna w Kaliszu zapewniają spokój Tobie i Twoim bliskim. Wysokiej jakości materiały to nie tylko zabezpieczenie przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, ale także przed włamywaczami. Wszystkie modele okien Urzędowski, VEKA, Aluplast, Salamander wyróżniają się wysoką energooszczędnością. Dzięki innowacyjnym konstrukcjom profili, doskonałym uszczelnieniom, termoramkom oraz pakietom szybowym o niskich współczynnikach przenikania ciepła, możesz znacznie obniżyć swoje rachunki za ogrzewanie.

Wymiana i montaż nowych okien to kluczowy aspekt, jakie powinieneś przemyśleć, planując remont lub wykończenie domu czy mieszkania. Nie wybieraj przypadkowo, zaufaj doświadczeniu Domex i ciesz się oknami przez lata.

Poznaj naszą ofertę okien, bezpłatnie doradzimy i pomożemy.  Okna Częstochowska 98, Kalisz.

20 lat doświadczenia

Bezpłatny Pomiar*

Kalisz i Okolice

Najwyższa jakość

Realizacja od 7 dni

Masz pytania w sprawie okien, drzwi lub rolet ?