Bramy segmentowe

Bramy segmentowe do garażu składają się z kilku segmentów scalonych ze sobą, które w czasie otwierania, poruszają się pod sufit na specjalnych poziomych i pionowych prowadniach.

Bramy Rolowane

Rolowane bramy garażowe oferowane w salonie Domex cechuje wysoka jakość, atrakcyjne ceny. W estetycznie wykonanej skrzynce aluminiowej zwijany jest pancerz bramy, co pozwala na oszczęność miejsca. Skrzynka może zostać zamontowan na nadprożu po wewnętrznej lub zewętrznej stronie budynku.

Bramy garażowe Kalisz - Segmentowe i Rolowane

W salonie Domex w Kaliszu znajdziesz ogromny wybór bram garażowych, które znacznie zwiększą poziom ochrony Twojej własności, ale także będą idealnie pasować do estetyki elewacji. Nie musisz iść na kompromisy estetyka czy bezpieczeństwo. W Domex odnajdziesz nowoczesną bramę garażową, która może zostać wyposażona w pełną automatykę.

Bramy garażowe uchylne – proste i popularne rozwiązanie, dla osób szukających podstawowej bramy. Brama uchylna wyposażona jest w szereg zabezpieczeń mechanicznych, ale producenci zapewniają szereg dodatków, które usprawnią jej pracę.

Bramy garażowe roletowe – doskonałe rozwiązanie, gdy nie posiadamy zbyt dużo miejsca, a zależy nam na bardzo odpornej i trwałej bramie. Brama może zostać wyposażona w automatyczne sterowanie z fotokomórkami.

Bramy segmentowe to najbardziej zaawansowane bramy automatyczne, dla osób szukających nietuzinkowych rozwiązań. Niewątpliwie wysoka jakość materiałów, wykonania i parametry izolacji termicznej.

W ofercie posiadamy drzwi garażowe rozwierne, dla osób szukających trwałych, ale ekonomicznych rozwiązań.

30 lat doświadczenia

Bezpłatny Pomiar*

Kalisz i Okolice

Najwyższa jakość

Realizacja od 7 dni

Masz pytania w sprawie okien, drzwi lub rolet ?